Facebook Pixel

Ацетилцистеїн, NAC, Pure Naturals, 600 мг, 250 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36162
Штрих-код: 819070014400

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

1294 грн

Оптова знижка

1255 грн (знижка 3%)
1229 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Ацетилцистеїн, NAC, Pure Naturals, 600 мг - це незамінна амінокислота, яка тісно пов'язана в організмі з на амінокислоту цистеїн, є похідною цистеїну. Муколітична протикашльову дію ацетилцистеїну обумовлено його здатністю розріджувати мокроту (навіть гнойносодержащую) і зменшувати в'язкість слизу в дихальних шляхах. N-Acetyl Cysteine також ефективно застосовується при станах після операції на легеневої тканини. NAC має антиоксидантну властивість і виводить радикали з тканин організму, завдяки здатності підвищувати синтез глутатіону. Також позитивно впливає на клітини печінки і головного мозку. Ацетилцистеїн застосовується при легеневих захворюваннях при порушенні відходження мокроти: бронхіті, трахеїті, пневмонії, абсцесі легенів, бронхіальній астмі, ларинготрахеите і т.д .; при отитах, гаймориті, синуситі для полегшення відходження секрету; запобігає розвитку вірусних і інфекційних захворювань, зміцнює імунітет, а також використовується для швидкого відновлення після тренувань. Також NAC необхідний для виробництва і поповнення глутатіону, який є одним з найбільш важливих антиоксидантів організму, і допомагає нейтралізувати вільні радикали, що шкодять нашим клітинам і тканинам в організмі.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Pure Naturals, NAC, 600 mg, 250 Capsules.

Пропоноване використання: в якості харчової добавки дорослим приймати по одній капсулі два рази на день, бажано під час їжі або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти: желатин, стеарат магнію.

Не містить: консервантів, цукру, крохмалю, молока, лактози, сої, глютену, пшениці, дріжджів, молюсків, кукурудзи, яєць, натрію.

Попередження: якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаєте будь-які ліки або маєте будь-які захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем у разі виникнення будь-яких побічних реакцій. Зберігати в прохолодному сухому місці. Зберігати в недоступності для дітей. Не застосовувати препарат, якщо захисне ущільнення пошкоджено або відсутній.

Склад

склад

Розмір порції: 1 капсула

Кількість порцій: 250

Кількість на порцію:

% Від добової потреби **

N-ацетил цистеїн

600 мг

*

* Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    Відгуки покупців

    0

    0 відгуки

    Фільтри

    Відгуків немає

    Додати відгук

    • Як ви оцінюєте цей товар?

    Відгук буде показаний після модерації.