Facebook Pixel

Альфа-ліпоєва кислота, Ultra-Lipoic Forte, Douglas Laboratories, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36600
Штрих-код: 794168891883 310539000595

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

5917 грн

Оптова знижка

5740 грн (знижка 3%)
5621 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Капсули Ultra-Lipoic Forte від Douglas Laboratories® містять 1000 мг чистої альфа-ліпоєвої кислоти в одній порції. Альфа-ліпоєва кислота - це кофермент (який не є вітаміном), який виконує важливі метаболічні та антиоксидантні функції в організмі.

Альфа-ліпоєва кислота є живильним коферментом, який бере участь в енергетичному обміні білків, вуглеводів і жирів, і відіграє особливу роль у видаленні глюкози з крові. Він також здатний прибирати ряд вільних радикалів. Як жиророзчинний і водорозчинний серосодержащий кофермент, альфа-ліпоєва кислота функціонує в організмі як частина декількох мультиферментних комплексів, розташованих в мітохондріях. Альфа-ліпоєва кислота необхідна для метаболізму вуглеводів, білків і жирів, а також для перетворення їх енергії в АТФ. Два з цих ферментних комплексів, піруватдегідрогеназа (ПД) і альфа-кетоглутаратдегидрогенази (КГД), є частиною циклу лимонної кислоти (цикл Кребса) і, як такі, грають центральну роль в загальному виробництві енергії. Інший комплекс ферментів, що містить ліпоєвої кислоти, кетокіслотная дегидрогеназа з розгалуженим ланцюгом (BCKADH), бере участь в отриманні енергії з амінокислот з розгалуженим ланцюгом, лейцину, ізолейцину і валіну. Пов'язаної метаболічної функцією альфа-ліпоєвої кислоти є її роль у видаленні глюкози в крові. Цей важливий кофермент, мабуть, необхідний для нормального транспорту глюкози в крові в клітину. Це може бути пояснено її функціями в метаболизирующих глюкозу ферментах, ПДИ альфа-КГД, але деякі дослідники підозрюють більш пряму роль в клітинному поглинанні глюкози клітинної мембраною. Роки досліджень показали, що альфа-ліпоєва кислота має антиоксидантні властивості, оскільки вона може продовжувати дію вітаміну С і вітаміну Е у тварин. Крім того, альфа-ліпоєва кислота може регенерувати глутатіон.

Однак тільки недавно були досліджені специфічні дії альфа-ліпоєвої кислоти у відношенні гасіння вільних радикалів, хелатування металів і регенерації антиоксидантів. Клітинам і тканинам організму постійно загрожують пошкодження, викликані токсичними вільними радикалами і активними формами кисню (наприклад, пероксидамі), які утворюються в ході нормального метаболізму кисню, а також токсичними агентами в навколишньому середовищі. Вільні радикали, коли вони утворюються, здатні порушувати метаболічну функцію і структуру клітин. Коли це відбувається, утворюються додаткові вільні радикали, які, в свою чергу, можуть привести до клітинної дисфункції.

Альфа-ліпоєва кислота унікальна, тому що вона розчинна як у воді, так і в ліпідах. Це дозволяє нейтралізувати вільні радикали практично скрізь в організмі. Всередині і зовні клітин. Завдяки своїй унікальній серосодержащей структурі, альфа-ліпоєва кислота може поглинати кілька типів вільних радикалів, таких як високо-реактивний гідроксил і вільні радикали синглетного кисню. Вона також здатна пригнічувати утворення вільних радикалів, оскільки альфа-ліпоєва кислота хелатирующими перехідні метали, такі як залізо і мідь. Альфа-ліпоєва кислота бере участь у багатьох різних антиоксидантних функціях практично у всіх тканинах організму.

Ultra-Lipoic Forte може стати корисною добавкою для людей, які потребують прийомі додаткової ліпоєвоїкислоти.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 3 капсули в день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію і стеарат магнію.

Цей продукт не містить: дріжджів, пшениці, глютену, соєвого білка, молока / молочних продуктів, кукурудзи, натрію, цукру, крохмалю, штучних барвників, консервантів або ароматизаторів.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 3 капсули
Порцій в упаковці: 20
  В одній порції: % Від добової потреби
Альфа-ліпоєва кислота 1,000 мг *

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.