Facebook Pixel

Бета-глюкан, імунна і серцево-судинна підтримка, Beta 1,3 Glucan, Douglas Laboratories, 90 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36554
Штрих-код: 310539009215

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

1258 грн

Оптова знижка

1220 грн (знижка 3%)
1195 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Опис

Beta 1,3 Glucan від Douglas Laboratories містить 50 мг бета-глюкана з харчових волокон, тобто повторюваних ланок бета-D-глюкози, з'єднаних разом в бета- (13) зв'язках.

Тільки відносно недавно, західна наука почала досліджувати гриби, визнані тисячоліттями за їх лікувальні властивості. Вважається, що бета- 1,3-глюкан, виділені з цих лікарських грибів, справляють істотний вплив на функціонування імунної системи. Модуляція бета-глюканов імунної системи може бути опосередкована зміненої активністю макрофагів і Т-клітин, викликаної продукцією і експресією різних цитокінів. Дослідження показали, що деякі з цих лікарських грибів мають імуномодулюючі властивості, які можуть забезпечити поліпшену функціональну захист від мікроорганізмів.

Також було показано, що глюкозні полімери грибів сприяють зростанню корисних пробіотичних штамів кишкових бактерій. Було також показало, що харчові бета-глюкан, наприклад, з вівсяних волокон, покращують ліпідні профілі, пов'язані зі здоров'ям серцево-судинної системи.

Капсули Beta 1,3 Glucan стануть корисною добавкою для тих людей, які бажають поліпшити функцію своєї імунної системи, а також серцево-судинної системи.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 1 капсулі в день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, желатин (капсула), рослинний стеарат і кремнезем.

Цей продукт не містить: дріжджів, пшениці, глютену, соєвого білка, молока / молочних продуктів, кукурудзи, натрію, цукру, крохмалю, штучних барвників, консервантів або ароматизаторів.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 1 капсула
Порцій в упаковці: 90
  В одній порції: % Від добової потреби
Бета-1,3 / 1,6-глюкан 50 мг
*

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.