Facebook Pixel

Гриби для підтримки і підвищення функції імунної системи, Mycoceutics, Douglas Laboratories, 120 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36596
Штрих-код: 745287707005

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

5363 грн

Оптова знижка

5202 грн (знижка 3%)
5095 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Капсули Mycoceutics® від Douglas Laboratories® містять безліч бета-глюканов і інших активних компонентів, отриманих з десяти найбільш корисних видів грибів. Формула Mycoceutics також збагачена додатковими 15 миллиграммами бета-1,3-глюкана, отриманого з очищених дріжджів. Гриби, які використовуються в Mycoceutics, вирощуються в ретельно контрольованих умовах, щоб вони ніколи не вступали в контакт з важкими металами і різними забруднювачами. Ці гриби спеціально вирощуються для максимізації змісту полісахаридів. Так як гриби в Mycoceutics спеціально вирощуються, а не збираються в дикій природі, то ніякі чутливі екологічні зони не пошкоджуються заради збору грибів.

Гриби були невід'ємною частиною народної медицини в усьому світі протягом багатьох століть. Вчені активно досліджують багато корисні компоненти лікарських грибів. Тим не менше, кілька активних компонентів вже були визначені. Полісахариди, харчові волокна, лектини і терпеноїди були визначені як корисні компоненти деяких видів грибів. Ці сполуки продемонстрували попередню імуномодулюючу активність in vitro, на тваринах і в клінічних дослідженнях. Бета-глюкан є важливими полісахариди, виявленими в грибах, які посилюють природну імунну активність організму, тісно взаємодіючи з лімфоцитами, Т-клітинами, клітинами природних кілерів (NK) і іншими регулюючими компонентами. Бета-1,3-глюкан, а також бета-1,4-глюкан і бета-1,6-глюкан, активують функцію макрофагів і вивільнення оксиду азоту.

Макрофаги є одними з двох первинних фагоцитарних клітин імунної системи. Вони здатні поглинути і знищити чужорідні антигени. Макрофаги також допомагають керувати імунною системою, допомагаючи ініціювати і направляти специфічні імунні реакції. Стимулюючи активність макрофагів, бета-глюкан допомагають підтримувати імунну систему, активуючи природні імунні реакції, а не впливаючи безпосередньо на чужорідні клітини або об'єкти.

Mycoceutics® може стати корисною біологічно активною добавкою для тих, хто хоче поліпшити функцію своєї імунної системи за допомогою лікарських грибів і бета-глюкана.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 2 капсули 2 рази на день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Желатин (капсула), вода, стеарат магнію і діоксид кремнію.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 2 капсули
Порцій в упаковці: 60
  В одній порції: % Від добової потреби

Комбінація з про рганіческіх грибів:

1,200 мг
Кордицепс *
Т рутовік лакований *
грифола кучерявенька *
шиітаке *
Траметес різнокольоровий *
Поліпорус *
Аурікулярія уховідная *
дрожалка *
Порія кокосовідная *
Геріцій *
Бета-1,3-глюкан (з очищених дріжджів) 15 мг *

* Відсоток добової потреби не визначений.

Mycoceutics® - це унікальна суміш з десяти східних грибів, вирощених на ложе з органічного коричневого рису в контрольованих умовах, щоб уникнути контакту з важкими металами, поллютантами і контоменантами. Природний вміст бета-1,3-глюкана і бета-1,6-глюкана в цих грибах збільшується за рахунок додавання очищеного бета-1,3-глюкана, отриманого з дріжджів.

Mycoceutics® є зареєстрованим товарним знаком ecoNugenics®, Inc.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.