Facebook Pixel

Молозиво + лактоферрин та інші поживні речовини для імунної підтримки, ColostOferrin, Douglas Laboratories, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36577
Штрих-код: 310539003664 754748022045

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

2395 грн

Оптова знижка

2323 грн (знижка 3%)
2275 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

ColostOferrin ™ від Douglas Laboratories® являє собою поєднання з бичачого молозива, вітаміну С, лактоферину, Арабіногалактан і запатентованої суміші імуностимулюючої Пребіотичний інуліну і пробіотика Lactobacillus acidophilus.

Після пологів, організм матері виробляє спеціальну речовину, що сприяє зростанню і підвищує імунітет, яке виділяється в її молоко. Ця рідина виробляється тільки протягом перших 24 - 48 годин після пологів і називається молозивом. Це спеціальне «попереднє молоко» є невід'ємною частиною забезпечення широкого спектру переваг для здоров'я, включаючи фактори, що сприяють росту дитини і імунітету. До цих факторів належать іммуноглобіна, трансформують фактори росту та інші сполуки, важливі для здоров'я новонародженого.

За останні кілька років, дослідження показали, що додавання бичачого молозива здатне позитивно модулювати імунну функцію. Молозиво великої рогатої худоби можна використовувати замість молозива людини, так як воно позитивно сприймається організмом і може передаватися всім іншим ссавцям, включаючи людей. Зокрема, вважається, що імуноглобуліни, включаючи IgG, і інші білки, такі як лактоферрин, що містяться в молозиві, грають важливу роль в здатності цієї ColostOferrin ™ посилювати імунну функцію. Недавніми дослідженнями було показано, що бичаче молозиво грає важливу роль в підтримці здоров'я шлунково-кишкового тракту. Доведено, що молозиво є безпечним продуктом при споживанні в різних кількостях і не повідомляється про будь-яких його взаємодіях з ліками.

ColostOferrin ™ від Douglas Laboratories містить 500 мг бичачого молозива великої рогатої худоби, вирощеної без гормональної терапії і в умовах, вільних від губчастої енцефалопатії великої рогатої худоби. На додаток до бичачому молозива, ColostOferrin ™ містить лактоферин і вітамін С. Ці інгредієнти також важливі для функціонування імунної системи і для оптимального здоров'я. Лактоферин робить позитивний регуляторний дію на мононуклеарние клітини периферичної крові і модулює фізіологічну реакцію.

Нарешті, унікальна формула Douglas Laboratories® ColostOferrin ™ включає запатентовану суміш Пребіотичний розчинної волокна з коріння цикорію і пробіотика Lactobacillus acidophilus, метою яких є підтримка здоров'я шлунково-кишкового тракту і максимальне збільшення корисних властивостей молозива.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 2 капсули в день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Желатин (капсула), дикальцийфосфат, рослинний стеарат і діоксид кремнію.

Містить: молоко.

Не містить глютену і ГМО.

попередження:

Якщо Ви вагітні, годуєте грудьми, маєте якісь проблеми зі здоров'ям або приймаєте будь-які ліки, то проконсультуйтеся з лікарем перед використанням даного продукту.

Якщо Ви страждаєте імунодефіцитом, то проконсультуйтеся з лікарем перед використанням пробіотсодержащіх препаратів.

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 2 капсули
Порцій в упаковці: 30
  В одній порції: % Від добової потреби
Вітамін С (аскорбінова кислота) 100 мг 111%
Молозиво [молоко] (бичаче - мінімум 30% IgG) 500 мг *
арабіногалактан 100 мг *
Інулін (волокно кореня цикорію) 75 мг *
Лактоферин (молоко) 100 мг *
Lactobacillus acidophilus 500 мільйонів КУО *

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.