Facebook Pixel

Нікотинамід рібозід, Niagen Nicotinamide Riboside, HPN, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36031
Штрих-код: 091037642097

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

1691 грн

Оптова знижка

1640 грн (знижка 3%)
1607 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Опис

Нікотинамід рібозід, Niagen Nicotinamide Riboside, HPN - це сполука міститься в невеликій кількості в їжі і є одним з найбільш цінних джерел вітаміну В3. Нікотинамід рібозід - запатентований сполука для вплив на вікове зниження рівнів NAD + (никотинамидадениндинуклеотида). Нікотинамід рібозід є новаторський підхід до боротьби зі старінням. Нікотинамід рібозід проявляє свій позитивний вплив на мітохондрії, так звані енергетичні станції клітин. Основною функцією мітохондрій є окислення органічних сполук і використання енергії що виходить в процесі їх розпаду. Вітамін вельми необхідний людському організму, так як є одним зі складових нікотинамід-аденін-динуклеотид (НАД), конфермента, що відповідає за перенесення водню і електронів при окисно-відновних реакціях. Продукт бореться з віковою втомою і відсутністю мотивації, активізує гени, які регулюють певні аспекти старіння. Нікотинамід рібозід збільшує клітинний рівень NAD +, ферменту, необхідного для здорового виробництва стільникового енергії. Збільшення NAD + також сприяє здоровій когнітивної функції у літніх людей і підтримує рівень цукру в крові в межах. Нікатінамід грає ключову роль у перетворенні їжі в енергію для здорового функціонування нервової системи, травної системи і шкіри. Ніацинамід використовують для лікування акне, прокази, дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ), втрати пам'яті, артриту, передменструальних головних болів. Застосовують для поліпшення травлення, захищаючи від токсинів і забруднюючих речовин, уповільнення процесів старіння, зниження артеріального тиску.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

HPN, Niagen Nicotinamide Riboside, 60 Capsules.

Пропоноване використання: приймайте 2 капсули в день: після пробудження або за рекомендацією лікаря. Не слід приймати з їжею.

Інші інгредієнти: целюлоза, целюлоза (вегетаріанська капсула).

Попередження: не перевищуйте рекомендовану дозу. Продукт не призначений для годуючих матерів або вагітних жінок. Не вживайте, якщо у вас алергія або гіперчутливість до будь-якого з інгредієнтів продукту. Не використовуйте в разі фізіологічних чи психологічних проблем, а також при використанні певних ліків. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі не вище 25 ° C в щільно закритій тарі.

Склад

склад:

Розмір порції: 2 капсули

Кількість порцій: 30

 

Кількість на порцію

% Від добової потреби **

нікотинамід рібозід

250 мг

*

* Добова потреба не визначена.

** Відсоток від добової потреби заснований на дієті в 2000 калорій.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.