Facebook Pixel

Підтримка і детоксикація печінки, Liver Support, Pure Naturals, 120 капсул

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36157
Штрих-код: 816511023113

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

798 грн

Оптова знижка

774 грн (знижка 3%)
758 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Печінка - основний очищающий орган, який грає життєво важливу роль в збереженні здоров'я. Печінка виробляє жовч, яка допомагає перетравлювати їжу, і виконує життєво важливі функції в організмі. Але найголовніше, печінка виконує роль детоксіфікатора і фільтра токсинів і шкідливих компонентів. Це також важливо для травлення, виробництва енергії та виробництва крові. Печінка - це орган, який потребує постійної допомоги та її можна надати за допомогою спеціальних формул. Підтримка і детоксикація печінки, Liver Support, Pure Naturals - харчова добавка, яка містить чотири різних рослини і трави для нормалізації, підтримки, відновлення функцій печінки, підтримки травної системи. Liver Support, Pure Naturals має протизапальні та антиоксидантні властивості, покращує роботу печінки, підтримує регенерацію печінки, відновлює її клітини і захищає від токсинів і негативного впливу зовнішніх факторів; підтримує здорову активність ферменту печінки, захищає клітини печінки від окисного стресу, посилює функцію печінки і щоденну детоксикацію. Liver Support, Pure Naturals поліпшивши роботу печінки і її функцій, допоможе поліпшити загальне здоров'я і самопочуття.

На сайті Biotus можна не тільки купити і ознайомитися з продукцією, але також отримати повну інформацію у наших консультантів.

Pure Naturals, Liver Support, 120 Capsules.

Пропоноване використання: в якості харчової добавки дорослим приймати 1 капсулу в день, бажано під час їжі або за призначенням лікаря.

Інші інгредієнти: дикальцийфосфат, силікат магнію, діоксид кремнію і желатин (капсула).

Попередження: тільки для дорослих. Якщо ви вагітні, годуєте грудьми, приймаючи будь-які ліки або будь-які захворювання, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням. Припиніть використання і проконсультуйтеся з лікарем у разі виникнення будь-яких побічних реакцій. Зберігати в прохолодному сухому місці. Зберігати в недоступності для дітей. Не застосовувати препарат, якщо захисне ущільнення пошкоджено або відсутній. Виготовлено на підприємстві, яке також обробляє продукти, що містять сою, горіхи, лісові горіхи, рибу, молюсків, пшеницю, яйця і інгредієнти, отримані з молока.

Склад

склад

Розмір порції: 1 капсула

Кількість порцій: 120

Кількість на порцію

% Від добової потреби **

Розторопша (Silybum marinum) (насіння)

372.340 мг

*

Кульбаба (Taraxacum officinale) (корінь)

138.889 мг

*

Щавель кучерявий (Rumex crispus) (корінь)

138.889 мг

*

Буряк (Beta vulgaris L.) (корінь)

53.191 мг

*

* Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.