Facebook Pixel

Підтримка печінки, Life Extension, 100 капсул

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 663
Штрих-код: 90

Знятий з виробництва

833 грн

Схожі товари

Опис

опис:

 • - Для продовження життя
 • - Допомагає підтримувати функції здорової печінки
 • - Антиалкогольний Антиоксидант з комплексом HepatoProtection

Споживання алкогольних напоїв призводить до утворення вільних радикалів. Люди, які п'ють багато алкоголю часто страждають від безлічі вільних радикалів, які призводять до пошкодження клітин. Активні форми кисню (АФК) були пов'язані з гострим етанол-індукованим пошкодженням печінки. Антиалкогольні Антиоксиданти з комплексом HepatoProtection є поліпшеною формулою, яка містить додаткові антиоксиданти, призначені для придушення вільних радикалів, нейтралізації токсичних метаболітів алкоголю, таких як ацетальдегід, і підтримки здорової функції печінки. На додаток до вітаміну В1, вітаміну С, N-ацетил-L-цистеїн і бенфотиамин, комплекс HepatoProtection, ця формула містить терапевтичні дози цих нових антиоксидантів: - Хлорофілін - агент, який захищає організм від окислювального стресу - Leucoselect екстракт виноградних кісточок, силімарин (від розторопші), і транс-ресвератрол - три гепатопротекторні агенти, які допомагають в зниженні з'єднання від потенційно шкідливих ксенобіотиків і захищають клітини від вільних радикалів, викликані окислювальним стресом - Picroliv Picrorhiza kurroa екстракт коріння - містить антиоксидант kutkin - очищає надлишок вільних радикалів, викликаних алкоголем і стимулює регенерацію клітин (гепатоцитів) Беручи ці добавки до і після вживання алкоголю можна істотно захистити клітини печінки від вільно-радикальних руйнівних наслідків споживання алкоголю.

Спосіб застосований ия:

Візьміть одну капсулу з прийомом алкогольного напою або відповідно до рекомендацій лікаря. Максимум шість капсул в день. Якщо капсули не будуть прийняті з алкогольними напоями - випити шість капсул перед сном.

Інші інгредієнти:

Рослинна целюлоза (капсули), мікрокристалічна целюлоза, магнію рослинний.

Увага: Цей продукт не запобігає, не скорочує і не змінює будь-який з психічних ефектів, що викликаються алкоголем. Споживання алкоголю і прийом цього продукту не дозволить людині безпечно керувати транспортним засобом. Особам з вродженими порушеннями метаболізму міді (наприклад, хвороба Вільсона), слід уникати щоденного використання цього продукту. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. При використанні харчових добавок, проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо ви проходите курс лікування або якщо ви вагітні, або годуєте грудьми. Зберігайте в щільно закритій упаковці, в прохолодному, сухому місці.

додаткові факти

Склад

склад
Порція: 6 капсул
Порцій в упаковці: 16
  На одну порцію % Від добової потреби
Вітамін С (аскорбінова кислота) 3000 мг 5000%
Вітамін Е (D-альфа токоферолу сукцинат) 50 IU 167%
Тіамін (вітамін В1) (тіаміну HCl) 100мг 6667%
Цинк (оксид цинку) 8 мг 53%
Селен (селената натрію) 25 мкг 36%
N-ацетил-L-цистеїну 1200 мг **
глутатіон 50 мг **
бенфотіамін 750 мг **
HepatoProtection комплекс 20 мг **
Хлорофілін (від хлорофіліну магнію натрію)
Leucoselect виноградних кісточок (Vitis вініфера) екстракт (насіння) STD. проантоціанідіни 20 мг **
Силімарин [Молочний чортополох (Розторопша плямиста) екстракт (насіння)] 20 мг **
Picroliv (Picrorhiza kurroa) екстракт (корінь) стандартизована kutkin 15 мг **
Трави ячменю (Hordeum звичайної) сухі цільні (листя) 15 мг **
Транс-ресвератрол [горець Cuspidatum (корінь) і червоний виноград (Vitis Vinifera)] [також поставляє глікозиди (Polydatin)] 5 мг **
** Добова потреба не визначена

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  1 відгуки

  Фільтри
  1. Вовчик

   Кращий позитивний відгук
   0 people found this helpful
   Поддержка для печени
   Качественный препарат для поддержания печени, годится и после бурно проведенных праздников и с целью профилактики, так как в наше время печени постоянно приходится работать в усиленном режиме.
   Цей відгук був корисний?
   0
   0

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.