Facebook Pixel

Підтримка печінки, ліпотропні живильні речовини + трави, Livdetox, Douglas Laboratories, 120 таблеток

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36597
Штрих-код: 310539760017

В наявності

1353 грн

Оптова знижка

1312 грн (знижка 3%)
1285 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Таблетки Livdetox ™ від Douglas Laboratories® містять кілька ліпотропних поживних речовин і рослинних компонентів, які допомагають підтримувати структуру і функцію печінки, а також підтримують метаболізм жиру в печінці.

Livdetox ™ містить кілька компонентів, які, як було показано, підтримують функцію і структуру печінки. Холін, бетаїн і метіонін беруть участь у метаболізмі метильної групи, яка необхідна для нормальної роботи печінки. Холін, метіонін і інозит також є ліпотропними поживними речовинами. Ліпотропна поживна речовина сприяє експорту жиру з печінки. Ліпотропи необхідні для підтримки печінки в здоровому стані, а також для спалювання експортованого жиру заради додаткової енергії. Без ліпотропних засобів, таких як холін і інозит, жири і жовч можуть потрапити в печінку, що призведе до несприятливих умов в печінці.

Холін, як невід'ємний компонент лецитину (фосфатидилхолін), використовується для синтезу і підтримки нормальних клітинних мембран. Дефіцит холіну може привести до надмірного накопичення жиру в печінці. Дослідження на людях і тваринах показали, що багаті інозитом і холін дієти пов'язані зі здоровою функцією печінки. Кульбаба (Taraxacum) традиційно використовується в якості детоксифицирующие трави, головним чином впливає на печінку і жовчний міхур. Вважається, що він стимулює виведення токсинів.

Розторопша (Silybum marianum) багата флавоноїдами, відомими під загальною назвою «силимарин». Було показано, що силімарин підтримує і покращує нормальну, здорову функцію печінки за допомогою трьох основних дій. Зв'язуючись з зовнішньою мембраною клітини, силімарин перешкоджає проникненню небажаних токсинів в клітку. Силімарин додатково захищає печінку як важливий компонент антиоксидантної захисту печінки. Печінка генерує потенційно шкідливі, токсичні вільні радикали і активні форми кисню (наприклад, пероксиди) в результаті своїх нормальних метаболічних і детоксикаційних функцій. Залишені без контролю, ці радикали можуть заважати нормальним функціям клітин. На щастя, силімарин надає підтримку в боротьбі з вільними радикалами. Крім того, силімарин підтримує здоровим рівень глютатіону і супероксиддисмутази, двох основних антиоксидантів у печінці. На додаток до своїх захисних функцій, силімарин також стимулює пошкоджені клітини печінки повертатися до їх нормального фізіологічного стану.

Артишок (Cynara scolymus) використовувався в медицині протягом століть. Подібно расторопше, він корисний для печінки, оскільки надає підтримку печінки в боротьбі проти токсинів навколишнього середовища. Екстракти артишоку можуть стимулювати відтік жовчі з печінки і захищати клітини печінки від окисного ушкодження. Вважається, що корисність артишоку для здоров'я печінки обумовлена вмістом у ньому кофеоілхінових кислот, таких як, наприклад, цинарин і флавоноїдів.

Куркумін продемонстрував сильні антиоксидантні властивості, а також може надати важливу підтримку здорової функції печінки.

Livdetox ™ може стати корисною добавкою для людей, які хочуть зберегти структуру і здорову функцію печінки.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 3 таблетки щодня або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, стеаринова кислота, карбоксиметилцелюлоза, рослинний стеарат і діоксид кремнію.

Цей продукт не містить: дріжджів, пшениці, глютену, молока / молочних продуктів, кукурудзи, натрію, цукру, крохмалю, штучних консервантів, штучних ароматизаторів або генетично модифікованих організмів (ГМО).

Жовті плями на таблетках є нормальним явищем і викликані куркумою (Curcuma longa).

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 4 таблетки
Порцій в упаковці: 40
  В одній порції: % Від добової потреби
ніацин
10 мг 50%
Холін (1,500 мг бітартрата холіну) 705 мг *
інозит 150 мг
*
Гранули лецитину (з сої) 75 мг
*
Бетаїн (75 мг бетаїну HCl) 57 мг
*
Кульбаба (листя) (Taraxacum officinalis) 50 мг
*
Куркума (кореневище) (Curcuma longa)
50 мг
*
Розторопша (насіння) (Silybum marianum)
50 мг
*
Екстракт артишоку сьогодення (листя) (Cynara scolymus) 50 мг
*
L-Метіонін 15 мг
*

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.