Facebook Pixel

Відновлений L-глутатіон з N-ацетил-L-цистеїном, Glutathione Plus, Douglas Laboratories, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36502
Штрих-код: 745287021262

В наявності

1593 грн

Оптова знижка

1545 грн (знижка 3%)
1513 грн (знижка 5%)

Схожі товари

Опис

Клітинам і тканинам організму постійно загрожують пошкодження, викликані токсичними вільними радикалами і активними формами кисню (наприклад, пероксидамі), які виробляються в ході звичайного метаболізму кисню, іншими хімічними реакціями і токсичними агентами в навколишньому середовищі. Вільні радикали здатні порушувати метаболічну активність і структуру клітин. Коли це відбувається, утворюються додаткові вільні радикали, які, в свою чергу, можуть призвести до більш великому пошкодження клітин і тканин. Вважається, що неконтрольоване утворення вільних радикалів є основним чинником, що сприяє розвитку багатьох дегенеративних захворювань.

Глутатіон - це природний трипептид L-цистеїну, L-глутамату і L-гліцину. Глутатіон є важливим субстратом для двох основних антиоксидантних ферментів в організмі - глутатионпероксидаза і глутатіонредуктаза. Як такий, він володіє механізмом для видалення токсичних вільних радикалів. Глутатіон добре абсорбується в кишечнику і надходить у кров і інші позаклітинні компартменти, де він проявляє більшу частину своїх корисних антиоксидантних ефектів.

N-ацетил-L-цистеїн ефективно транспортується в клітини, де він легко перетворюється в цистеїн для синтезу глутатіону. Таким чином, прийом N-ацетил-L-цистеїну може допомогти підняти рівень внутрішньоклітинного глутатіону. N-ацетил-L-цистеїн також має антиоксидантні властивості і є цінним донором сірки для різних метаболічних потреб.

Капсули Glutathione PLUS ™ можуть стати корисним доповненням для людей, які хочуть збільшити споживання і синтез глутатіону.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 1 капсулі в день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Желатин (капсула), кремнезем, стеарат магнію і вода.

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 1 капсула
Порцій в упаковці: 60
  В одній порції: % Від добової потреби
Вітамін С (L-аскорбінова кислота) 10 мг
*
Глутатіон (відновлений (знижений) L-глутатіон) 440 мг *
N-ацетил-L-цистеїн USP (United States Pharmacopeia (Фармакопея США)) 50 мг *

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.