Facebook Pixel

Підтримка печінки і шлунково-кишкового тракту, Ultra Liver Support, Douglas Laboratories, 60 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: Сполучені Штати
Код товара: 36563
Штрих-код: 310539015865

Під замовлення
(доставка 10-20 днів)

2397 грн

Оптова знижка

2325 грн (знижка 3%)
2278 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари

Опис

Ultra Liver Support містить трав'яні і хрестоцвіті інгредієнти для підтримки функції печінки та детоксикації. Ця формула містить екстракт паростків брокколі, який був стандартизований, щоб утримувати сульфорафан, і васабі (Wasabia japonica), що містить ізотіоціанати для підтримки активності фази II в печінці і активації Nrf2 для детоксикації.

До складу Ultra Liver Support входить кілька харчових компонентів, які, як було показано, надають підтримку функції та структуру печінки. Печінка являє собою основне місце для детоксикації в організмі, яка відбувається шляхом регуляції перетворення шкідливих побічних продуктів в нейтральні з'єднання. Різноманітність овочів сімейства хрестоцвітних, в список яких входять брокколі і васабі, мають потужні властивості захисту печінки. Серед них знаходиться і індукція детоксифицирующие ферменту глутатіон-S-трансферази (ГSТ). Перетворення окисленого глутатіон дисульфіду (GSSG) в його відновлене стан (GSH) є основним шляхом для організму рішення окисного стресу. Ця діяльність може бути як печінкової, так і антипроліферативної, ймовірно, через вплив на рівні активних форм кисню.

Отриманий з паростків брокколі сульфорафан, є фітохімічним речовиною, яке, як було показано в подвійних сліпих плацебо-контрольованих дослідженнях на людях, здатне активувати ГSТ. Сульфорафан вважається індуктором ферментативної активності фази II в печінці і також продемонстрував свою роль в підтримці здорової функції клітин товстої кишки. Іншим рослиною сімейства капустяних, що містить фітохімічні речовини з потенціалом цитопротекции, є васабі. Різома васабі містить різні ізотіоціанати і, зокрема, активна речовина, зване 6-метілсульфінілгексілізотіоціанат (6-HITC), яке, як було показано, підтримує різні біологічні властивості, включаючи індукцію чинника 2, пов'язаного з еритроїдна ядерним фактором 2 (Nrf2). Нутрігеномная активація фактора транскрипції Nrf2, потрібно для включення багатьох генів, які викликають цитопротекцію, таких як ті, що грають ключові ролі в окислювально-відновному статус і детоксикації.

Розторопша плямиста (Silybum marianum) багата флавоноїдами, відомими під загальною назвою силімарин. Було доведено, що силімарин підтримує і покращує нормальну, здорову функцію печінки за допомогою трьох основних дій. Зв'язуючись з зовнішньою мембраною клітини, силімарин перешкоджає проникненню небажаних токсинів в клітку. Силімарин додатково захищає печінку як важливий компонент антиоксидантної захисту печінки. Печінка генерує потенційно шкідливі, токсичні вільні радикали і активні форми кисню (наприклад, пероксиди) в результаті своїх нормальних метаболічних і детоксикаційних функцій. Силімарин підтримує здоровим рівень глютатіону і супероксиддисмутази - двох основних речовин, що володіють антиоксидантною активністю в печінці, що знижують кількість вільних радикалів, які, як відомо, перешкоджають нормальній роботі клітин. Артишок справжній (Cynara scolymus) використовувався в медицині протягом століть. Подібно расторопше, він корисний для печінки і підтримує виведення з печінки жирів. Екстракти артишоку можуть стимулювати потік жовчі з печінки і захищати клітини печінки від окисного ушкодження. Артишок вважається корисним для здоров'я печінки через те, що він містить кофеоілхіновие кислоти (наприклад: цинарин і флавоноїди).

Ліпополісахарид (ЛПС) викликає надлишкову секрецію різних медіаторів, включаючи оксид азоту (NO) і простагландин E2 (PGE2). Лютеолін і лютеолін-7-O-глюкозид, активні сполуки з антиоксидантною активністю з екстракту кульбаби, як було показано дослідженнями, можуть підтримувати клітинну захист і знижувати ліпополісахариди. Екстракти барбарису і чорниці мають високу антиоксидантну активність і підтримують вироблення глутатіону. Доклінічні дані про чорницю, отримані в ході досліджень, свідчать про її захисному дії на функцію печінки за рахунок зниження рівня активних форм кисню. Ultra Liver Support може бути корисною харчовою добавкою для людей, які хочуть підтримати в здоровому стані роботу печінки і процес детоксикації.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 1-2 капсули 1-2 рази на день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Гідроксипропілметилцелюлоза (капсула), аскорбіл пальмітат, діоксид кремнію і целюлоза.

Без глютену, без ГМО.

попередження:

Якщо Ви вагітні, годуєте грудьми, маєте будь-які захворювання або приймаєте будь-які ліки, то проконсультуйтеся з лікарем перед використанням даного продукту.

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:
Розмір порції: 2 капсули
Порцій в упаковці: 30
  В одній порції: % Від добової потреби
Екстракт барбарису (Berberis vulgaris, корінь і стебло) 250 мг
*
Кульбаба (Taraxacum officinale, корінь) 250 мг *
Екстракт чорниці (Vaccinium myrtillus, плоди) (стандартизований, щоб утримувати 25% антоцианидинов) 200 мг
*
Екстракт розторопші (Silybum marianum, плоди) (стандартизований, щоб утримувати 80% силімарину) 175 мг
*
Екстракт артишоку (Cynara scolymus, листя) 150 мг *
Екстракт лимонника (Schisandra chinensis, фруктовий) (стандартизований, щоб утримувати 2% шізандрінов (schizandrins); шізандріни - це хімічні сполуки, які містяться в лимонник китайський)
150 мг *
Екстракт броколі (Brassica oleracea L., паростки) (стандартизований, щоб утримувати 500 мкг сульфорафана) 125 мг *
Васабі (Wasabia japonica) (кореневище) (містить 600 мкг ізотіоціанатів) 50 мг *

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Додати відгук

  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Відгук буде показаний після модерації.